• Nieuws
  • Blogs
  • Opleidingen
  • Incompany
  • Summercourses
  • Excel cursussen
  • Partners
  • Vacatures
    • Kantoren
  • Salarisdag
  • Dossiers
  • Specialisten
  • Over ons
  • Adverteren
  • Contact
  • Vrienden
  • Nieuwsbrief
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Mail
  • Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de eerste sidebar
  • Spring naar de voettekst
  • Over ons
  • Adverteren
  • Contact
  • Vrienden
  • Nieuwsbrief
Salaris Vanmorgen

  • Nieuws
  • Blogs
  • Opleidingen
  • Incompany
  • Summercourses
  • Excel cursussen
  • Partners
  • Vacatures
    • Kantoren
  • Salarisdag
  • Dossiers
  • Specialisten
Home » Geen rechtsgeldige opzegging contract: werkgever moet (na)betalen

Geen rechtsgeldige opzegging contract: werkgever moet (na)betalen

Nieuws

Geen rechtsgeldige opzegging. Schending aanzegplicht. De werkgever moet meewerken aan de aanmelding bij het pensioenfonds en is een billijke vergoeding verschuldigd.

20 juni 2023 door Salaris Vanmorgen

Vooropgesteld wordt dat tussen partijen op zichzelf niet in geschil is dat de arbeidsovereenkomst in ieder geval per 1 april 2023 – van rechtswege – is geëindigd.

Rechtsgeldige opzegging?

Allereerst ligt de vraag voor, of de werkgever de arbeidsovereenkomst op 9 december 2022 rechtsgeldig heeft opgezegd per 9 februari 2023.

Partijen hebben een arbeidsovereenkomst voor bepaalde tijd gesloten. Een dergelijke overeenkomst kan slechts tussentijds worden opgezegd, indien voor ieder der partijen dat recht schriftelijk is overeengekomen (artikel 7:667 lid 3 BW). De kantonrechter stelt vast dat de tussen partijen gesloten arbeidsovereenkomst hierin voorziet. Het effect van een dergelijk beding is dat de opzegging niet onregelmatig is vanwege het enkele feit dat de einddatum niet wordt gehaald. Wel moeten (uiteraard) de voor opzegging geldende bepalingen in acht worden genomen.

De werkneemster heeft in dit verband gesteld dat de werkgever de arbeidsovereenkomst heeft opgezegd in strijd met artikel 7:671 lid 1 BW: de werkgever had geen toestemming van het UWV en ook heeft de werkneemster niet ingestemd met opzegging van de arbeidsovereenkomst.

Van instemming geen sprake

Voor zover de werkgever zich op het standpunt stelt dat de werkneemster met de opzegging heeft ingestemd omdat zij in het gesprek op 8 december 2022 zelf heeft gezegd dat het beter is om uit elkaar te gaan, geldt dat de werkneemster hier met haar e-mailbericht van 9 december 2022 duidelijk op terug is gekomen. Van instemming is dus geen sprake. Conclusie is dan ook dat de kantonrechter de opzegging van de arbeidsovereenkomst zal vernietigen.

Aanzegging

De werkneemster stelt zich in het verlengde hiervan op het standpunt dat de werkgever de aanzegverplichting niet is nagekomen, zodat zij de werkneemster een vergoeding verschuldigd is gelijk aan het bedrag van het loon van één maand (artikel 7:668 lid 1 en lid 3 BW).

De werkgever heeft betwist dat de werkneemster aanspraak kan maken op de aanzegvergoeding, omdat uit de opzegging van de arbeidsovereenkomst al volgt dat de werkgever deze niet wil voortzetten. Een aanzegging is in een dergelijk geval niet vereist. Bovendien heeft een aanzegging tot doel duidelijkheid te bieden over het al dan niet voortzetten van de arbeidsovereenkomst en deze duidelijkheid had de werkneemster al, aldus de werkgever. Dit verweer kan de werkgever niet baten.

Dwingend recht

De regeling van de aanzegplicht in artikel 7:668 BW is van dwingend recht en beoogt de positie van de werknemer met een arbeidsovereenkomst voor bepaalde tijd aldus te versterken, dat hij door middel van een schriftelijke aanzegging tijdig duidelijkheid verkrijgt over het al dan niet voortzetten van de arbeidsovereenkomst. De wetgever heeft er daarbij bewust voor gekozen dat de werkgever die de plicht tot schriftelijke aanzegging niet naleeft, de aanzegvergoeding verschuldigd is. De aanzegvergoeding heeft dus mede het karakter van prikkel tot naleving van de plicht tot schriftelijke aanzegging.

Aanzegvergoeding

Met dit karakter strookt het om aan te nemen dat de aanzegvergoeding steeds verschuldigd is bij niet-inachtneming van de schriftelijkheidseis, ook indien voor de werknemer langs andere weg duidelijk was dat de arbeidsovereenkomst niet zou worden voortgezet of de werknemer geen nadeel heeft geleden door het niet naleven van de schriftelijkheidseis. Dat het de werkneemster op basis van de – niet rechtsgeldige – opzegging volgens de werkgever duidelijk zou zijn dat de arbeidsovereenkomst niet zou worden voortgezet, leidt gelet op het hiervoor geschetste kader dus niet tot de conclusie dat de aanzegvergoeding niet verschuldigd is geworden.

Nu de werkgever hier voor het overige geen verweer tegen heeft gevoerd, zal de kantonrechter de op dit punt verzochte vergoeding van € 2.897,25 bruto toewijzen.

Loondoorbetaling

De werkneemster heeft aanspraak gemaakt op betaling van haar volledige loon vanaf 1 december 2022. De werkgever heeft aangevoerd dat de werkneemster niet in dit verzoek kan worden ontvangen, omdat zij geen deskundigenverklaring heeft overgelegd.

Geen bedrijfsarts ingeschakeld, geen deskundigenoordeel

Naar aanleiding van dit verweer heeft de werkneemster op 24 maart 2023 een deskundigenoordeel aangevraagd bij het UWV. Het UWV heeft haar vervolgens bij brief van 27 maart 2023 medegedeeld dat het UWV geen deskundigenoordeel kan afgeven, omdat bij de beoordeling van de (on)geschiktheid voor het eigen werk er altijd een primaire beoordeling van de bedrijfsarts moet zijn. Deze beoordeling is er niet.

Dit komt voor rekening en risico van de werkgever, nu hij de ziekmelding van de werkneemster op 9 december 2022 niet heeft geaccepteerd en ook geen bedrijfsarts heeft ingeschakeld. Onder deze feiten en omstandigheden is de kantonrechter van oordeel dat het overleggen van bedoelde deskundigenverklaring in redelijkheid niet van de werkneemster kan worden gevergd. Dit betekent dat de werkneemster in haar verzoek tot betaling van (achterstallig) loon kan worden ontvangen.

Doorbetaling van 100% loon

De werkneemster vordert dus doorbetaling van het volledige salaris vanaf 1 december 2022. In dit verband heeft zij onweersproken gesteld dat zij – gedurende haar arbeidsongeschiktheid – conform de toepasselijke cao recht heeft op doorbetaling van 100% van haar loon. Ook heeft de werkneemster onweersproken gesteld dat het loon per 1 januari 2023 met 5% is verhoogd (van € 2.759,22 bruto per maand naar € 2.897,25 bruto per maand) vanwege een cao-loonsverhoging. Verder staat vast dat de arbeidsovereenkomst per 1 april 2023 van rechtswege tot een einde is gekomen.

De kantonrechter zal de werkgever dan ook veroordelen tot betaling van het loon over de periode van 1 december 2022 tot 1 april 2023, evenals afgifte van de onderliggende bruto/netto specificaties. Tegen de over het achterstallige loon gevorderde wettelijke verhoging en wettelijke rente is geen zelfstandig verweer gevoerd, zodat deze zullen worden toegewezen, zij het dat de kantonrechter aanleiding ziet om de wettelijke verhoging te matigen tot 25%.

Eindafrekening en transitievergoeding

Zoals de werkgever in het verweerschrift terecht heeft aangevoerd, is de transitievergoeding pas verschuldigd na het einde van het dienstverband. Aangezien het dienstverband inmiddels is geëindigd en de werkgever voor het overige geen verweer tegen heeft gevoerd op dit punt, zal de kantonrechter de door de werkneemster verzochte transitievergoeding van € 611,28 toewijzen.

De werkneemster heeft verzocht om de werkgever te veroordelen tot afgifte van de eindafrekening en uitbetaling van de daaruit voortvloeiende bedragen, namelijk een bedrag van € 982,30 wegens opgebouwde en niet opgenomen vakantie-uren en een bedrag van € 1.578,31 wegens opgebouwde vakantietoeslag.

Hoewel de werkgever ook op dit punt heeft aangevoerd dat het verzoek prematuur is, is inmiddels duidelijk dat de arbeidsovereenkomst van rechtswege is geëindigd. Voor het overige is hiertegen geen verweer gevoerd, zodat de kantonrechter het verzoek (de vordering) op dit punt zal toewijzen.

Verplichte deelname aan pensioenregeling?

Voorafgaand aan de indiensttreding is gesproken over de al dan niet verplichte deelname van de werkneemster aan een pensioenregeling. Nadat de werkgever de werkneemster had verzekerd dat van een verplichting geen sprake is en de mededeling dat zij een eigen ondernemingspensioen gaat opzetten, is de werkneemster akkoord gegaan met deelname aan het nog op te zetten ondernemingspensioen. Een en ander is ook vastgelegd in de arbeidsovereenkomst.

Verder staat vast dat de verhoudingen tussen partijen op scherp zijn gesteld, nadat zij hebben gesproken over het pensioen.

Verplichtstelling

De werkneemster stelt zich op het standpunt dat zij op grond van de Wet verplichte beroepspensioenregeling zelf een verplichting heeft zich aan te melden bij het pensioenfonds, SPD. Deze verplichtstelling tot deelname luidt als volgt:

“Deelname in de Stichting pensioenfonds voor dierenartsen is verplicht gesteld voor iedere dierenarts, die in Nederland als zodanig – hetzij zelfstandig, hetzij in dienstverband – praktijk uitoefent in een in Nederland gevestigde praktijk, op 31 december 2006 nog geen 60 jaar was, en de vijfenzestigjarige leeftijd nog niet heeft bereikt.”

Niet meewerken aan aanmelding

De werkgever heeft deze verplichting op zichzelf ook niet betwist, maar voert aan dat hij op geen enkele manier kan worden gehouden om mee te werken aan deze aanmelding. Bovendien heeft de werkneemster zich inmiddels aangemeld en heeft zij ook al een premienota ontvangen, zodat alleen hier al uit volgt dat medewerking van de werkgever – in de vorm van een handtekening onder het formulier waarin het inkomen wordt opgegeven – niet noodzakelijk is, aldus de werkgever.

Vereiste handtekening werkgever ontbreekt

De kantonrechter volgt de werkgever niet in dit verweer. De werkneemster heeft immers onweersproken gesteld dat zij bij haar aanmelding bij SPD op het inkomensformulier heeft vermeld dat de vereiste handtekening van de werkgever ontbreekt omdat de werkgever hieraan niet meewerkt en dat hiervoor een procedure aanhangig is gemaakt.

Het is dus niet uitgesloten dat SPD een en ander voorwaardelijk in werking heeft gezet, in afwachting van deze medewerking. Los daarvan is de werkgever op grond van goed werkgeverschap gehouden deze medewerking te verlenen. De kantonrechter zal de vordering op dit punt dan ook toewijzen.

Premienota overgelegd

De werkneemster heeft de door haar van SPD ontvangen premienota overgelegd ten bedrage van € 2.655,13. Deze premie ziet op de periode van 1 september 2022 tot 1 april 2023, waarbij geldt dat in verband met de cao-loonsverhoging nog een premieverhoging zal plaatsvinden.

3/5 deel van premie (en premieverhogingen) voldoen

De werkneemster stelt dat de werkgever op grond van artikel 15 van de cao gehouden is om 3/5 deel van de premie (en de premieverhogingen) aan de werkneemster te voldoen. De werkgever voldoet immers – vanwege het lidmaatschap van BPW – aan de definitie van werkgever conform de cao ( “een onderneming/rechtspersoon die lid is van de belangenvereniging practici werkgevers (BPW)” ).

‘Niet gebonden aan pensioenregeling’

De werkgever heeft dit betwist. In de arbeidsovereenkomst is opgenomen dat de werkgever niet is gebonden aan de op grond van de cao geldende pensioenregeling. Bovendien is de werkgever geen lid van BPW. Dit gold alleen in de periode dat de dierenkliniek een eenmanszaak was. Sinds 1 oktober 2021 is de dierenkliniek een werkgever.

Wel lidmaatschap BPW

De werkgever heeft niet betwist dat een onderneming die lid is van BPW, op grond van artikel 15 van de cao gehouden is tot afdracht van 3/5 deel van de premie. Hoewel de werkgever betwist dat hij lid is van BPW, volgt het tegendeel ten aanzien van het jaar 2022 uit het eigen e-mailbericht aan de werkneemster, waarin hij schrijft dat het lidmaatschap van BPW eindigt per 1 januari 2023. Volgens de kantonrechter is de werkgever over de periode van september 2022 tot en met december 2022 op grond van de cao dan ook gehouden tot afdracht van 3/5 deel van de pensioenpremie voor de werkneemster.

Afspraak nakomen

In 2023 is de werkgever geen lid meer van BPW. Dit neemt echter niet weg dat partijen zijn overeengekomen dat de werkneemster zal worden opgenomen in de in 2022 nog op te starten pensioenregeling van de werkgever (een ondernemingspensioen) en dat de werkgever deze afspraak moet nakomen. De werkgever heeft ter zitting medegedeeld dat hij het ondernemingspensioen inmiddels heeft geregeld, waarbij hij heeft erkend dat de werkneemster hierin niet is opgenomen.

Gelijk aan 3/5 deel verschuldigde pensioenpremie

Hoewel de werkgever in het verweerschrift aanvoert dat hij (in ieder geval) niet gehouden is een aan de SPD gelijkwaardige pensioenvoorziening aan te bieden heeft hij – naar aanleiding van het overleggen van de specificatie van de pensioenpremie van SPD door de werkneemster en de eigen mededeling dat hij inmiddels een ondernemingspensioen heeft – geen gemotiveerd verweer gevoerd tegen de hoogte van het door de werkneemster op dit punt gevorderde bedrag. Gelet op het voorgaande zal de kantonrechter over de maanden januari tot en met maart 2023 een bedrag toewijzen, gelijk aan 3/5 deel van de door de werkneemster aan SPD verschuldigde pensioenpremie.

Bedrag van € 1.593,08 netto toegewezen

Het voorgaande betekent dat wordt toegewezen een bedrag van € 1.593,08 netto (deels ten titel van 3/5 deel van de pensioenpremie over de maanden september tot en met december 2022 en deels ten titel van schadevergoeding over de maanden januari tot en met maart 2023, gelijk aan 3/5 deel van de pensioenpremie), te vermeerderen met een bedrag gelijk aan 3/5 deel van alle premieverhogingen die nog over 2023 tot 1 april 2023 worden opgelegd. Hierbij wordt voor de volledigheid nog opgemerkt dat de werkgever niet gemotiveerd heeft betwist dat deze premieverhogingen nog worden opgelegd.

Billijke vergoeding

De werkneemster maakt aanspraak op een billijke vergoeding, omdat het niet voortzetten van de arbeidsovereenkomst (na het einde van rechtswege) het gevolg is van ernstig verwijtbaar handelen of nalaten van de werkgever.

Ter onderbouwing hiervan stelt de werkneemster onder meer dat de werkgever haar onder druk heeft gezet om af te zien van haar wettelijke rechten ten aanzien van het pensioen. Ook heeft de werkgever de werkneemster geadviseerd ontslag te nemen – zonder haar behoorlijk te wijzen op de gevolgen daarvan –, heeft zij de werkneemster in een WhatsApp-bericht uitgescholden en heeft zij zich ten onrechte op het standpunt gesteld dat de werkneemster niet arbeidsongeschikt is en de re-integratieverplichtingen geschonden.

De werkgever heeft daartegenover enkel aangevoerd dat hij niet ernstig verwijtbaar heeft gehandeld en dat de werkneemster bovendien voorbij gaat aan haar eigen gedragingen die hebben geleid tot de onderhavige situatie. Bij haar indiensttreding was het de werkneemster immers al bekend dat de werkgever haar niet zou aanmelden bij SPD en toch heeft zij lopende het spel getracht de spelregels te wijzigen door de werkgever te verplichten haar alsnog aan te melden bij SPD.

Ernstig verwijtbaar handelen

De kantonrechter ziet onder de gegeven feiten en omstandigheden aanleiding om aan de werkneemster een billijke vergoeding toe te kennen. Uit de wetsgeschiedenis volgt dat ernstig verwijtbaar handelen of nalaten van een werkgever zich slechts zal voordoen in uitzonderlijke gevallen, bijvoorbeeld als een werkgever grovelijk de verplichtingen niet nakomt die voortvloeien uit de arbeidsovereenkomst en er als gevolg daarvan een verstoorde arbeidsverhouding ontstaat of als een werkgever een valse grond voor ontslag aanvoert met als enig oogmerk een onwerkbare situatie te creëren. Een dergelijke situatie doet zich hier voor.

Daartoe verwijst de kantonrechter naar hetgeen hiervoor is overwogen over het pensioen en de onregelmatige opzegging. Ook heeft de werkgever de ziekmelding van de werkneemster niet geaccepteerd en geen bedrijfsarts ingeschakeld, hetgeen eveneens ernstig verwijtbaar is.

Los daarvan betwist de werkgever niet dat hij de werkneemster heeft geadviseerd ontslag te nemen en dat hij zich onnodig grievend per WhatsApp over de werkneemster heeft uitgelaten. Dat het niet voortzetten van de arbeidsovereenkomst het gevolg is van dit ernstig verwijtbaar handelen van de werkgever, behoeft geen verdere toelichting.

De hoogte van de billijke vergoeding moet worden bepaald op een wijze die en op het niveau dat aansluit bij de uitzonderlijke omstandigheden van het geval, waarbij criteria als loon en lengte van het dienstverband geen rol hoeven te spelen. Er kan wel rekening worden gehouden met de financiële situatie van de werkgever. Uitgaande van het voorgaande en gezien de hiervoor omschreven omstandigheden in deze zaak stelt de kantonrechter de billijke vergoeding vast op een bedrag van € 5.000.

Uitspraak Rechtbank Den Haag, 28 april 2023, ECLI:NL:RBDHA:2023:8116

 

Categorie: Nieuws Tags: aanzegging, arbeidsovereenkomst, billijke vergoeding, loondoorbetaling, pensioenregeling

Tags: aanzegging, arbeidsovereenkomst, billijke vergoeding, loondoorbetaling, pensioenregeling

Gerelateerde artikelen

17 april 2026

Wetsvoorstel rechtsvermoeden arbeidsovereenkomst en memorie van toelichting

14 april 2026

Hoe weet je welke cao en pensioenregeling je moet toepassen?

7 april 2026

Werkgever lapt arbeidsrechtelijke regels aan zijn laars en moet flink betalen

2 april 2026

Elk voordeel heeft zijn nadeel…

Hoofdsponsor

Goed werkgeverschap in mkb geremd door administratieve druk

Kennispartner

Zo implementeer je HR- en salarissoftware zonder risico voor de loonrun

Partners

De mensen achter de loonstrook: in gesprek met Susan Hendriks
Hoe behoud je financiële talenten in een krappe arbeidsmarkt?
Aanvraag urenvermindering? Opgelet!
De impact van AI op de salarisadministratie: hoe bereid jij je voor?
Zzp’er of werknemer? Ondernemerschap of arbeidsovereenkomst?
Wie alles ziet, draagt alles: de ongemakkelijke positie van payroll
De kracht van complimenten op de werkvloer
Arbeidsconflict tijdens ziekte: zo begeleid je de werkgever door deze uitdaging

Meest gelezen berichten

  • ‘Onbelaste reiskostenvergoeding naar 0,25 euro per km’ 6k weergaven
  • WIA-dagloon bepalen: geen gezagsverhouding, geen arbeidsovereenkomst 5.1k weergaven
  • Ontslag op staande voet terecht – voorschot en boetes vanwege overtreden beding 1.6k weergaven
  • Tweede Kamer in debat over wetsvoorstel Meer zekerheid flexwerkers 1.5k weergaven
  • Overeenkomst inclusief pensioenaangiften: administrateur moet boetes betalen 0.9k weergaven

NIRPA

Opleidingen

20
apr
HBO Programma Arbeidsrecht
Markus Verbeek Praehep
21
apr
Online Excel training voor de salarisadministrateur (specialisatie en AI)
MOCuitgevers
22
apr
HBO Programma Manager Payroll Services & Benefits
Markus Verbeek Praehep
28
apr
Inkomstenbelasting voor de Salarisadministrateur (NIRPA PE)
Markus Verbeek Praehep
01
mei
Lonen in de Jaarrekening (NIRPA PE)
Markus Verbeek Praehep
07
mei
Online Excel training voor de salarisadministrateur (verdieping)
MOCuitgevers
07
mei
Tweedaagse online Excel training voor de salarisadministrateur (verdieping, specialisatie en AI)
MOCuitgevers
11
mei
Online cursus Personeel en AVG/privacy
MOCuitgevers
12
mei
Basiscursus loonheffingen en fiscaliteit
SD Worx
12
mei
Cursus Van salarisadministrateur naar beloningsadviseur (verdieping)
MOCuitgevers
19
mei
SD Worx: arbeidsrechtelijke updates
SD Worx
20
mei
Online cursus Bedingen in de arbeidsovereenkomst
MOCuitgevers
21
mei
Online cursus Groene arbeidsvoorwaarden en de gevolgen voor de loonheffingen
MOCuitgevers
26
mei
Practical Diploma in Payroll Administration (PDL®)
Markus Verbeek Praehep
28
mei
Zieke werknemer: rechten en plichten
SD Worx
02
jun
Cursus WAZO – verlofvormen
MOCuitgevers
03
jun
Online cursus Zzp’er, de Wet DBA en schijnzelfstandigheid
MOCuitgevers
04
jun
Online cursus Verplichte toepassing cao en pensioen
MOCuitgevers
08
jun
Online cursus Verplichtstelling pensioenfondsen: risico’s en regie
MOCuitgevers
09
jun
Training: Durven zichtbaar te zijn & energie richten op wat jou motiveert en laat groeien
MOCuitgevers
09
jun
Training: Durven zichtbaar te zijn en je stem te laten horen
MOCuitgevers
09
jun
Training: Energie richten op wat jou motiveert en laat groeien
MOCuitgevers
09
jun
Online cursus Wwft voor salarisadministrateurs (inclusief praktijkmodellen)
MOCuitgevers
09
jun
Online Opleiding Praktijkdiploma Loonadministratie (PDL)
MOCuitgevers
09
jun
Cursus DGA verlonen
MOCuitgevers
10
jun
Cursus Copilot in Office (basis)
MOCuitgevers
10
jun
Cursus Wwft en AI
MOCuitgevers
11
jun
Online cursus Werkkostenregeling
MOCuitgevers
12
jun
Online training Power Pivot (SUPER Draaitabel)
MOCuitgevers
16
jun
Online cursus Internationaal thuiswerken en vaste inrichting na 2025 OESO modelverdrag update
MOCuitgevers
16
jun
De werkkostenregeling
SD Worx
16
jun
Online cursus omtrent pensioenactualiteiten
MOCuitgevers
16
jun
Online training Power Query voor HR en salarisadministrateurs
MOCuitgevers
17
jun
Online cursus Disfunctionerende werknemer: wat nu?
MOCuitgevers
23
jun
Het Nederlands ontslagrecht
SD Worx
23
jun
Cursus Copilot in Office (gevorderden)
MOCuitgevers
25
jun
Online cursus Regeling vervroegde uittreding/zwaar werk en Wet bedrag ineens
MOCuitgevers
30
jun
Masterclass Arbeidsrecht en Sociaalzekerheidsrecht
MOCuitgevers
28
jul
Introductie van het Nederlands arbeidsrecht
SD Worx
28
jul
Introductie loonheffingen
SD Worx
24
aug
Summercourse Update loonheffingen en arbeidsrecht
MOCuitgevers
25
aug
Summercourse: Kiezen en loslaten & een mindset die kansen ziet en vertrouwen geeft
MOCuitgevers
25
aug
Summercourse: Een mindset die kansen ziet en vertrouwen geeft
MOCuitgevers
25
aug
Summercourse: Kiezen wat bij je past, loslaten wat je niet verder helpt
MOCuitgevers
25
aug
Summercourse Werkkostenregeling
MOCuitgevers
28
aug
Online Vakopleiding Payroll Services (VPS)
MOCuitgevers
01
sep
Cursus Van salarisadministrateur naar beloningsadviseur (basis)
MOCuitgevers
09
sep
Cursus Samenwerken financiële- en salarisadministratie
MOCuitgevers
17
sep
Online cursus Auto, fiets en OV in de salarisadministratie
MOCuitgevers
17
sep
Cursus Samen sterk: efficiënte samenwerking tussen HR en salarisadministratie
MOCuitgevers
24
sep
Online Excel training voor de salarisadministrateur (basis)
MOCuitgevers
29
sep
Cursus Inkomstenbelasting voor de salarisadministrateur
MOCuitgevers
08
okt
Online cursus Update loonheffingen en arbeidsrecht
MOCuitgevers
26
okt
Cursus Cafetariaregelingen/uitruilen arbeidsvoorwaarden
MOCuitgevers
26
okt
Online cursus Ontslag van A tot Z, voorkom fouten en kosten
MOCuitgevers
27
okt
Cursus Internationaal/grensoverschrijdend werken
MOCuitgevers
04
nov
Cursus Werkkostenregeling
MOCuitgevers
26
nov
Online Excel en AI training voor de salarisadministrateur
MOCuitgevers
26
nov
Cursus Impact en invloed van AI op de salarisverwerking
MOCuitgevers

Vacatures

Salarisadministrateur – Amersfoort
aaff
Senior Payroll Officer
Forvis Mazars
Salarisprofessional
aaff
Salarisprofessional – Raamsdonksveer
aaff
Salarisprofessional – Den Bosch
aaff
Salarisadministrateur | Detachering
a•s WORKS
Consultant Legal Arbeidsrecht in Amsterdam
Grant Thornton
Zelfstandig Administrateur Elysee
PIA Group
Ervaren Payroll Professional in Alphen aan den Rijn
Grant Thornton
Salarisadministrateur
HIJN scholengroep
Salarisadministrateur
Cornelis Vrolijk
Financieel administratief medewerker – Zwolle
PIA Group
Payroll Specialist
Vitalis
Junior medewerker loonadministratie (starter)
PIA Group
Senior salarisadministrateur – Meyn Oostzaan (regio Amsterdam)
Strictly People
Salarisprofessional  – Uden
aaff
Salarisadministrateur – Bauhaus Bunnik
Strictly People
AFAS Payroll Specialist
Visser & Visser
Teamleider Salarisadministratie – Salta Group Hilversum
Strictly People
HR Officer
PIA Group
Salarisadministrateur (20–28 uur per week)
Vakadi

Vriend van Salaris Vanmorgen

abonneer nieuwsbrief FV

Salaris Vanmorgen (SV) is het platform voor salarisadministrateurs met nieuws en verdieping op het gebied van salarisadministratie.

Salaris Vanmorgen is een uitgave van MOCuitgevers.

 

Categorie

  • Nieuws
  • Blogs
  • Opleidingen
  • Incompany
  • Summercourses
  • Excel cursussen
  • Partners
  • Vacatures
    • Kantoren
  • Salarisdag
  • Dossiers
  • Specialisten

Info

  • Over ons
  • Adverteren
  • Contact
  • Algemene voorwaarden MOCuitgevers Vanmorgen
  • Annuleringsvoorwaarden
  • Privacybeleid
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Mail
logo FV