Bij Gommer Advocaten vind je pensioen-, financieel en verzekeringsrecht onder één dak. Een topteam van ervaren advocaten onder leiding van mw. mr Henny van den Hurk en mr Theo Gommer MPLA CCFP.
Met bravoure pakken wij zaken aan. Dat doen wij met empathie voor onze cliënten, waarbij wij bovenal zorgvuldig en professioneel te werk gaan. Wij zijn advocaten waar u goed en prettig mee kunt samenwerken. Zo werken wij efficiënt op topsportniveau samen met u aan een succesvolle zaak!
Als hecht team werken wij aan de hand van de volgende missie en visie.
Missie: We komen op voor uw (pensioen)belangen en werken te allen tijde naar een passende oplossing.
Visie: Onze uitermate deskundige advocaten werken op topsport niveau aan een (duurzame)oplossing voor uw zaak en indien nodig halen we die in rechte.
Voorkomen is beter dan genezen is al 25 jaar onze slogan. Advocatuur op haar best!
| Contactinformatie |
|---|
| Saal van Zwanenbergweg 25 5026 RM Tilburg info@gommeradvocaten.nl http://www.gommeradvocaten.nl/ |
| Recente berichten van Gommer Advocaten |
|---|
29 juni 2026
Aanpassingen Wet toekomst pensioenen, de tijd dringt!De tijd dringt voor werkgevers in de vrije markt om pensioenregelingen aan te passen aan het nieuwe pensioenstelsel. Moeilijk hoeft het niet te zijn: er zijn maar vier keuzes. 28 mei 2026
Pensioen bij bedrijfsopvolging en -overname: waar moet je op letten?De juridische regels over overgang van onderneming zijn met de komst van de Wtp niet gewijzigd, de uitwerking ervan des te meer. Waar moet je in de praktijk precies op letten? 30 april 2026
Pensioencommunicatie anno 2026 mag burgerlijk ongehoorzaamJammer dat de overheid ‘pensioenadvies’ niet fiscaal faciliteert. Wat als werkgevers de kosten voor pensioencommunicatie op ‘HR/ondernemen’ boeken? |

