• Nieuws
  • Blogs
  • Opleidingen
  • Incompany
  • Summercourses
  • Excel cursussen
  • Partners
  • Vacatures
    • Kantoren
  • Salarisdag
  • Dossiers
  • Specialisten
  • Over ons
  • Adverteren
  • Contact
  • Vrienden
  • Nieuwsbrief
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Mail
  • Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de eerste sidebar
  • Spring naar de voettekst
  • Over ons
  • Adverteren
  • Contact
  • Vrienden
  • Nieuwsbrief
Salaris Vanmorgen

  • Nieuws
  • Blogs
  • Opleidingen
  • Incompany
  • Summercourses
  • Excel cursussen
  • Partners
  • Vacatures
    • Kantoren
  • Salarisdag
  • Dossiers
  • Specialisten
Home » Besluit vaststelling minimumloon per 2023 gepubliceerd – 10,15% omhoog

Besluit vaststelling minimumloon per 2023 gepubliceerd – 10,15% omhoog

Nieuws

Het bruto minimumloon bedraagt per 1 januari 2023 €1.934,40 per maand, €446,40 per week en €89,28 per dag.

10 oktober 2022 door Salaris Vanmorgen

De aanpassingen van het minimumloon als gevolg van de bijzondere verhoging met 8,05 procent en de reguliere indexatie leiden tot een hoger minimumloon per 1 januari 2023. Na de (wettelijke) afronding bedraagt het bruto minimumloon per 1 januari 2023 € 1.934,40 per maand € 446,40 per week en € 89,28 per dag. Het aanpassingspercentage na afronding en inclusief bijzondere verhoging is 10,15 procent.

In juli 2022 zijn de bruto minimumloon bedragen vastgesteld op:€ 1.756,20 per maand, € 405,30 per week en € 81,06 per dag. Het minimumloon stijgt per 1 januari 2023 dus met € 178,20 per maand, € 41,10 per week en € 8,22 per dag.

Minimumloon stijgt per 1 juli 2022 met 1,81 procent

Bijzondere verhoging en indexatie

Het Besluit van 3 oktober 2022 tot vaststelling van het wettelijk minimumloon met ingang van 1 januari 2023 vanwege een bijzondere verhoging van 8,05% en de halfjaarlijkse indexatie en tot wijziging van het Besluit inkomensondersteuning AOW-ers om de inkomensondersteuning te verlagen, is op 7 oktober 2022 in het Staatsblad gepubliceerd. (Staatsblad 2022, nr. 381).

Met het besluit wordt het minimumloon met 8,05 procent verhoogd en vervolgens regulier geïndexeerd, dit leidt tezamen tot de minimumloonbedragen per 1 januari 2023. Omdat de bijzondere verhoging per 1 januari 2023 samenvalt met een reguliere indexatie, wordt dit met één algemene maatregel van bestuur (AMvB) geregeld.

Het onafgeronde aanpassingspercentage door reguliere indexatie komt op 1,934 procent. Het (onafgeronde) minimumloon, zoals berekend ten behoeve van de aanpassing per 1 juli 2022, en na doorvoering van de bijzondere verhoging met 8,05 procent, wordt verhoogd met dit percentage. In totaal neemt het brutominimumloon voor personen van 21 jaar en ouder door bijzondere verhoging en reguliere indexatie, en na afronding op meervouden van 60 cent, tussen 1 juli 2022 en 1 januari 2023 toe met 10,15 procent.

De bedragen, genoemd in artikel 8, eerste lid, onderdelen a, b en c, van de Wet minimumloon en minimumvakantiebijslag worden met ingang van 1 januari 2023 onderscheidenlijk als volgt vastgesteld:

Onderdeel a: € 1.934,40 (per maand);

Onderdeel b: € 446,40 (per week);

Onderdeel c: € 89,28 (per dag).

IOAOW omlaag

Als dekking voor het koppelen van de AOW is onder meer besloten om de Inkomensondersteuning AOW (IOAOW) per 1 januari 2023 te verlagen tot een bedrag van € 5 bruto per maand en – via een wetswijziging – af te schaffen (beoogd) per 1 januari 2025. De verlaging naar € 5 bruto per maand wordt ook geregeld met dit besluit. Het afschaffen van de IOAOW per 2025 is opgenomen in het Belastingplan pakket 2023.

Door dit besluit hoeft niet meer te worden voorzien in de in de hoofdlijnenbrief bijzondere verhoging wettelijk minimumloon aangekondigde wetswijziging voor een bijzondere verhoging van het  minimumloon per 1 januari 2024 en 1 januari 2025.

Verhoging minimumloon per 2023 en (antwoorden) Miljoenennota

10,15 procent omhoog

Met de AMvB wordt het minimumloon per 1 januari 2023 met 8,05 procent (extra) verhoogd en vervolgens regulier geïndexeerd. Op basis van de meest actuele raming (Macro Economische Verkenning (MEV) 2023 uit september 2022) komt dit in totaal neer op een stijging van het minimumloon met in totaal 10,15 procent tussen 1 juli 2022 en 1 januari 2023.

Generieke doorwerking

Met de verhoging geregeld in deze AMvB wordt het minimumloon verhoogd met generieke doorwerking op andere regelingen. Het doel is om de basis van het inkomensgebouw versneld te verstevigen. Dit helpt huishoudens met lagere inkomens om de effecten van de uitzonderlijk hoge inflatie beter te kunnen dragen.

Doorwerking bij alle gekoppelde regelingen

De verhoging werkt door in alle aan het minimumloon gekoppelde regelingen. Zo hebben ook ontvangers van een bovenminimale uitkering, bijvoorbeeld een loongerelateerde uitkering voor ziekte of werkloosheid, baat bij het hogere minimumloon.

Gevolgen generieke doorwerking

 Een gevolg van de generieke doorwerking is dat doorwerking op regelingen die met name personen met een hoger inkomen raken, bijvoorbeeld de aftoppingsgrens van het aanvullend pensioen of het maximumdagloon, niet wordt voorkomen. Alleen de doorwerking op de grenzen in de arbeidskorting wordt voorkomen.

Voorkomen doorwerking op grenzen arbeidskorting in Belastingplan 2023

Dat is nodig om te voorkomen dat het voordeel van de minimumloonsverhoging voor werknemers die in deeltijd het minimumloon verdienen wordt afgeroomd via een lagere arbeidskorting. Ook voorkomt dit een onbedoelde extra belastingkorting voor bovenmodale inkomens als gevolg van de minimumloonsverhoging. Het voorkomen van doorwerking van de minimumloonsverhoging op de inkomensgrenzen van de arbeidskorting wordt geregeld in het Belastingplan 2023.

Gevolgen loonkosten

Het hogere minimumloon leidt direct tot hogere loonkosten voor werkgevers van minimumloonverdieners. Daarnaast bestaat een verwacht overloopeffect op loonschalen boven het minimumloon, omdat deze werknemers naar verwachting hun looneisen aanpassen.

Dit tezamen leidt ertoe dat de totale loonkosten (inclusief werkgeverspremies en overloopeffect) voor werkgevers stijgen met circa € 2,5 miljard in 2023. Dat valt uiteen in € 1,6 miljard aan hogere brutolonen en € 0,9 miljard aan hogere werkgeverspremies. Dat kan leiden tot lagere winstmarges voor werkgevers, of tot hogere prijzen, indien werkgevers deze hogere loonkosten afwentelen op consumenten.

Gedragsreacties

Het hogere minimumloon kan leiden tot gedragsreacties bij werknemers en werkgevers. Het hogere minimumloon leidt onder normale omstandigheden tot hogere eisen van werkgevers aan de productiviteit van werknemers en prijst sommige werknemers mogelijk uit de markt. Ook kan de toename van de loonkosten op lange termijn ertoe leiden dat werkgevers minder werknemers in dienst nemen. De hogere uitkeringen leiden daarnaast tot een betere terugvalpositie voor werknemers.

Hoogte vakantiebijslag

Bij een bijzondere minimumloonsverhoging moet de minister van SZW nagaan of de ontwikkeling van het niveau van de in cao’s overeengekomen vakantiebijslag een verhoging van de wettelijke minimumvakantiebijslag van 8 procent wenselijk maakt.

Uit onderzoek van het ministerie van SZW op basis van een steekproef van cao’s waaronder in totaal ongeveer 85 procent van de werknemers valt, blijkt dat in de meeste cao’s (93 procent) het vakantiegeld 8 procent bedraagt. Dit sluit zodoende aan bij de hoogte van de wettelijke minimumvakantiebijslag. Er is daarom geen aanleiding om de minimumvakantiebijslag aan te passen.

Minimumloon en minimumjeugdloon

Het aanpassingspercentage na afronding en inclusief bijzondere verhoging is 10,15 procent. De hiermee corresponderende wettelijke minimumjeugdlonen zijn geregeld in het Besluit minimumjeugdloon:

Tabel 1: wettelijk minimumloon en wettelijk minimumjeugdloon per 1 januari 2023, in euro
Leeftijd Staffeling Per maand Per week Per dag
21 jaar en ouder 100% 1.934,40 446,40 89,28
20 jaar 80% 1.547,50 357,10 71,42
19 jaar 60% 1.160,65 267,85 53,57
18 jaar 50% 967,20 223,20 44,64
17 jaar 39,5% 764,10 176,35 35,27
16 jaar 34,5% 667,35 154,00 30,80
15 jaar 30% 580,30 133,90 26,78

Minimumjeugdloon voor leerlingen in de bbl

Voor werknemers die werkzaam zijn op basis van een arbeidsovereenkomst die is aangegaan in verband met een beroepsbegeleidende leerweg (bbl) gelden alternatieve staffels, die zijn vastgesteld in het Besluit minimumjeugdloon. Voor leerlingen in de bbl in de leeftijd van 15 tot en met 17 jaar en 21 jaar gelden bovenstaande bedragen. In afwijking van bovenstaande gelden voor leerlingen in de bbl in de leeftijd van 18 tot en met 20 jaar de hiermee corresponderende wettelijke minimumjeugdlonen:

Tabel 2: wettelijk minimumjeugdloon voor leerlingen in de bbl per 1 januari 2023, in euro
Leeftijd Staffeling BBL Per maand Per week Per dag
20 jaar 61,50% 1.189,65 274,55 54,91
19 jaar 52,50% 1.015,55 234,35 46,87
18 jaar 45,50% 880,15 203,10 40,62

Volgens artikel 12 van de Wml is het minimum(jeugd)loon naar evenredigheid lager indien de werknemer een kortere arbeidstijd is overeengekomen dan de normale arbeidsduur. Dit is bijvoorbeeld het geval bij deeltijdarbeid.

Geen uniform wettelijk minimumuurloon

De minimumloonbedragen worden uitgedrukt in bedragen per maand, per week en per (werk)dag. Een uniform wettelijk minimumuurloon kent de wet niet. Het uurloon kan per sector verschillen, afhankelijk van het aantal uren dat als normale arbeidsduur geldt. Onder normale arbeidsduur wordt verstaan de arbeidsduur die in de desbetreffende sector gebruikelijk is voor een volledige dienstbetrekking. In de meeste cao’s is deze arbeidsduur voor een fulltime dienstverband gesteld op 36, 38 dan wel 40 uur per week.

Naar aanleiding van een toezegging aan de Tweede Kamer worden de afgeleide minimumuurlonen bij deze normale arbeidsduren in de toelichting gepubliceerd. Onderstaand schema geeft de afgeronde brutobedragen per uur aan, berekend op basis van het wettelijk minimumweekloon bij een arbeidsduur van respectievelijk 36, 38 en 40 uur per week.

Afgeleid brutominimumloon per uur na afronding (naar boven) per 1 januari 2023 bij een gebruikelijke arbeidsduur van 36, 38 en 40 uur is gepubliceerd in tabel 3. Hierbij wordt bij de afronding gebruik gemaakt van een afronding naar boven, om te voorkomen dat er onbedoeld een betaling ontstaat die lager is dan het minimumloon.

Minimumloon bij 36, 38 en 40 uur per week

Brutominimumloon per uur per 1 januari 2023 bij een normale arbeidsduur voor een fulltime dienstverband van:

Tabel 3: wettelijk minimumloon en wettelijk minimumjeugdloon afgeleid naar uur bij verschillende normale arbeidsduren per 1 januari 2023, in euro
Leeftijd 36 uur per week 38 uur per week 40 uur per week
21 jaar en ouder 12,40 11,75 11,16
20 jaar 9,92 9,40 8,93
19 jaar 7,45 7,05 6,70
18 jaar 6,20 5,88 5,58
17 jaar 4,90 4,65 4,41
16 jaar 4,28 4,06 3,85
15 jaar 3,72 3,53 3,35

 

Minimumloon bij 36, 38 en 40 uur p.w. – bbl

Brutominimumloon per uur voor werknemers die werkzaam zijn op basis van een arbeidsovereenkomst die is aangegaan in verband met een bbl per 1 januari 2023 bij een normale arbeidsduur voor een fulltime dienstverband van:

Tabel 4: wettelijk minimumjeugdloon afgeleid naar uur bij verschillende normale arbeidsduren voor leerlingen in de bbl per 1 januari 2023, in euro
Leeftijd 36 uur per week 38 uur per week 40 uur per week
20 jaar 7,63 7,23 6,87
19 jaar 6,51 6,17 5,86
18 jaar 5,65 5,35 5,08

Financiële gevolgen

Het grootste deel van de uitkeringshoogtes en normen in regelingen van SZW is gekoppeld aan de hoogte van het minimumloon. Via deze koppeling zorgt een hoger minimumloon voor hogere uitkeringslasten in de volgende regelingen: Participatiewetuitkeringen (bijstand, Inkomensvoorziening voor oudere en gedeeltelijk arbeidsongeschikte werkloze werknemers (IOAW), Inkomensvoorziening oudere gedeeltelijk arbeidsongeschikte gewezen zelfstandigen (IOAZ), loonkostensubsidie (LKS), Bijstand voor zelfstandigen (Bbz), Aanvullende inkomensvoorziening ouderen (AIO), Algemene ouderdomswet (AOW), Algemene nabestaandenwet (Anw), overbruggingsuitkering (OBR), Wet inkomensvoorziening oudere werklozen (IOW), Toeslagenwet (TW), Wet arbeidsongeschiktheidsvoorziening jonggehandicapten (Wajong), Zelfstandige en zwanger (ZEZ) en de Compensatie Transitievergoeding bij Langdurige Arbeidsongeschiktheid (CTVLAO). De inkomensgrenzen in de huurtoeslag (BZK) en de afbouwgrens van het kindgebonden budget (WKB) zijn ook gekoppeld aan de hoogte van het minimumloon.

Loongerelateerde uitkeringsregelingen

De verhoging van het minimumloon heeft daarnaast diverse effecten in de loongerelateerde uitkeringsregelingen (uitkeringen uit WW, ZW, Wet op de arbeidsongeschiktheidsverzekering (WAO), Wet arbeidsongeschiktheidsverzekering zelfstandigen (WAZ), Wet werk en inkomen naar arbeidsvermogen (WIA), Wet Arbeid en Zorg (WAZO), Wet invoering extra geboorteverlof (WIEG) en de Wet betaald ouderschapsverlof (WBO)).

Hogere prijsniveau

Ten eerste stroomt een deel van de toekomstige uitkeringsgerechtigden in deze regelingen in op een hoger prijsniveau, doordat hun laatstverdiende loon hoger is dan het geval zou zijn zonder minimumloonsverhoging (dit geldt voor personen die op of net boven het minimumloon zitten).

Hoger maximum dag- en premieloon

Ten tweede zorgt de minimumloonsverhoging voor een hoger maximum dag- en premieloon, waardoor een deel van de toekomstige uitkeringsgerechtigden op een hoger prijsniveau instroomt. In dit geval gaat om een groep hoger in het loongebouw.

Hogere uitkeringslasten

Ten derde stijgen de uitkeringen van het gehele zittend bestand in de WW, ZW, WIA, WAO en WAZ mee met het stijgingspercentage van het minimumloon, wat ook leidt tot hogere uitkeringslasten. Dit derde effect is – in tegenstelling tot de andere effecten bovenstaand – niet structureel, doordat het zittend bestand op enig moment in de toekomst volledig is uitgestroomd.

Grenzen LIV en jeugd-LIV

Tot slot werkt de minimumloonsverhoging niet alleen door in de ondergrenzen van het lage-inkomensvoordeel (LIV en jeugd-LIV), maar ook in de bovengrenzen, waardoor er meer banen onder beide regelingen gaan vallen. Dit leidt tot meerkosten in 2024 (vanwege uitbetaling in jaar t+1). Vanaf 2024 worden de grenzen van het LIV door middel van een wetswijziging zo gecorrigeerd dat de verhoging van het minimumloon geen budgettair effect meer heeft in het LIV. Op het J-LIV is er vanaf 2024 geen effect, omdat de regeling wordt afgeschaft.

Tabel 5: Budgettaire effecten AMvB verhoging minimumloon
x € 1 mln. (prijspeil 2022) 2022 2023 2024 2025 2026 2027
WML-verhoging 2023 via AMvB 23 4.685 4.802 4.658 4.689 4.729
w.v. Sociale minimumuitkeringen 0 780 827 856 874 894
w.v. Macrobudget 0 432 453 467 480 493
w.v. Loongerelateerde uitkeringen 0 1.285 1.145 1.085 1.037 995
w.v. Werkgeversregelingen 0 0 179 0 0 0
w.v. AOW 0 2.340 2.369 2.436 2.495 2.556
w.v. Toeslagen 23 280 281 281 282 284
IOAOW verlagen per 2023, afschaffen 2025 0 -855 -865 -1.077 -1.103 -1.128

Tot slot werkt een hoger minimumloon normaliter door in de grenzen van de arbeidskorting, aan inkomstenkant van de Rijksbegroting. Deze doorwerking wordt voorkomen om te verhinderen dat het voordeel van de minimumloonsverhoging voor werknemers die in deeltijd minimumloon verdienen, wordt afgeroomd.

Besluit van 3 oktober 2022 tot vaststelling van het wettelijk minimumloon met ingang van 1 januari 2023 vanwege een bijzondere verhoging van 8,05% en de halfjaarlijkse indexatie en tot wijziging van het Besluit inkomensondersteuning AOW-ers teneinde de inkomensondersteuning te verlagen

Zie ook:

Kamerbrief halfjaarlijkse indexatie en bijzondere verhoging van het wettelijk minimumloon

Besluit tot wijziging van het wettelijk minimumloon met ingang van 1 januari 2023

Categorie: Nieuws Tags: minimumjeugdloon, minimumloon

Tags: minimumjeugdloon, minimumloon

Gerelateerde artikelen

26 januari 2026

Wetsvoorstel toereikende minimumlonen aangenomen door Eerste Kamer

19 januari 2026

Boetes bij overtreden Wet minimumloon: hoe zit het precies?

8 december 2025

‘Minimumloon en AOW niet automatisch aan elkaar koppelen’

5 december 2025

Rekenregels per 1 januari 2026 – minimumloon, dagloon, premies en premiegrenzen

Hoofdsponsor

Goed werkgeverschap in mkb geremd door administratieve druk

Kennispartner

Wat te doen bij overlijden van een werknemer?

Partners

Salarisadministrateurs zijn vaak perfectionisten: zowel kracht als valkuil
De mensen achter de loonstrook: in gesprek met Susan Hendriks
Hoe behoud je financiële talenten in een krappe arbeidsmarkt?
Kostenneutrale cadeautjes: vaak sigaar uit eigen doos
De impact van AI op de salarisadministratie: hoe bereid jij je voor?
Zzp’er of werknemer? Ondernemerschap of arbeidsovereenkomst?
Zaken voor elkaar
De kracht van complimenten op de werkvloer
Vaststellingsovereenkomst opstellen: dit moet je als adviseur weten

Meest gelezen berichten

  • ‘Bevalboete: zwangere vrouwen leveren flink in door verlaging maximumdagloon’ 6.2k weergaven
  • Meeste 60-plussers hebben aanvullend pensioen opgebouwd bij werkgever 4.3k weergaven
  • Hoogte gebruikelijk loon klopt niet: werknemer verdient meer dan dga 2.7k weergaven
  • Versobering oudedagsvoorziening: waarom je beter voor je financiële situatie moet zorgen 2.4k weergaven
  • De tijd dringt: werkgevers kom nu in actie om pensioenregeling aan te passen 1.5k weergaven

NIRPA

Opleidingen

11
mrt
Updatesessie Sociale Zekerheid (NIRPA PE)
Markus Verbeek Praehep
12
mrt
Cursus Van salarisadministrateur naar beloningsadviseur (basis)
MOCuitgevers
12
mrt
Cursus Internationaal/grensoverschrijdend werken
MOCuitgevers
13
mrt
Vakopleiding Payroll Services (VPS®)
Markus Verbeek Praehep
17
mrt
Online Vakopleiding Payroll Services (VPS)
MOCuitgevers
17
mrt
Werkkostenregeling (NIRPA PE)
Markus Verbeek Praehep
18
mrt
Cursus Wwft en AI
MOCuitgevers
20
mrt
Arbeidsrecht – Disfunctioneren (NIRPA PE)
Markus Verbeek Praehep
23
mrt
Basiscursus Nederlands Arbeidsrecht
SD Worx
23
mrt
Basiskennis Loonadministratie (BKL®)
Markus Verbeek Praehep
23
mrt
Online cursus Regeling vervroegde uittreding/zwaar werk en Wet bedrag ineens
MOCuitgevers
26
mrt
Basistraining Boekhouden voor de Salarisadministrateur (NIRPA PE)
Markus Verbeek Praehep
26
mrt
Cursus DGA verlonen
MOCuitgevers
30
mrt
Casemanagement (NIRPA PE)
Markus Verbeek Praehep
31
mrt
Online Excel training voor de salarisadministrateur (specialisatie en AI)
MOCuitgevers
01
apr
Online cursus Auto, fiets en OV in de salarisadministratie
MOCuitgevers
02
apr
Online Excel training voor de salarisadministrateur (verdieping)
MOCuitgevers
02
apr
Tweedaagse online Excel training voor de salarisadministrateur (verdieping, specialisatie en AI)
MOCuitgevers
07
apr
Online cursus Zzp’er, de Wet DBA en schijnzelfstandigheid
MOCuitgevers
07
apr
Cursus Werkkostenregeling
MOCuitgevers
08
apr
Cursus Cafetariaregelingen/uitruilen arbeidsvoorwaarden
MOCuitgevers
09
apr
Praktijkdiploma loonadministratie (PDL)
SD Worx
09
apr
Online training Power Query voor HR en salarisadministrateurs
MOCuitgevers
13
apr
Netherlands: Basic course on Dutch employment law
SD Worx
14
apr
Cursus Impact en invloed van AI op de salarisverwerking
MOCuitgevers
16
apr
Online Excel en AI training voor de salarisadministrateur
MOCuitgevers
17
apr
Online Opleiding Praktijkdiploma Loonadministratie (PDL)
MOCuitgevers
23
apr
Online cursus Wwft voor salarisadministrateurs (inclusief praktijkmodellen)
MOCuitgevers
11
mei
Online cursus Personeel en AVG/privacy
MOCuitgevers
12
mei
Basiscursus loonheffingen en fiscaliteit
SD Worx
12
mei
Cursus Van salarisadministrateur naar beloningsadviseur (verdieping)
MOCuitgevers
19
mei
SD Worx: arbeidsrechtelijke updates
SD Worx
20
mei
Online cursus Bedingen in de arbeidsovereenkomst
MOCuitgevers
21
mei
Online cursus Groene arbeidsvoorwaarden en de gevolgen voor de loonheffingen
MOCuitgevers
26
mei
Practical Diploma in Payroll Administration (PDL®)
Markus Verbeek Praehep
28
mei
Zieke werknemer: rechten en plichten
SD Worx
02
jun
Cursus WAZO – verlofvormen
MOCuitgevers
04
jun
Online cursus Verplichte toepassing cao en pensioen
MOCuitgevers
08
jun
Online cursus Keuzebegeleiding van de werknemer als het gaat om pensioenaanspraken
MOCuitgevers
10
jun
Cursus Copilot in Office (basis)
MOCuitgevers
11
jun
Online cursus Werkkostenregeling
MOCuitgevers
12
jun
Online training Power Pivot (SUPER Draaitabel)
MOCuitgevers
16
jun
De werkkostenregeling
SD Worx
16
jun
Online cursus omtrent pensioenactualiteiten
MOCuitgevers
17
jun
Online cursus Disfunctionerende werknemer: wat nu?
MOCuitgevers
23
jun
Het Nederlands ontslagrecht
SD Worx
23
jun
Cursus Copilot in Office (gevorderden)
MOCuitgevers
28
jul
Introductie van het Nederlands arbeidsrecht
SD Worx
28
jul
Introductie loonheffingen
SD Worx
09
sep
Cursus Samenwerken financiële- en salarisadministratie
MOCuitgevers
17
sep
Cursus Samen sterk: efficiënte samenwerking tussen HR en salarisadministratie
MOCuitgevers
24
sep
Online Excel training voor de salarisadministrateur (basis)
MOCuitgevers
29
sep
Cursus Inkomstenbelasting voor de salarisadministrateur
MOCuitgevers
08
okt
Online cursus Update loonheffingen en arbeidsrecht
MOCuitgevers
26
okt
Online cursus Ontslag van A tot Z, voorkom fouten en kosten
MOCuitgevers

Vacatures

Salarisadministrateur – Bauhaus Bunnik
Strictly People
Payroll Specialist
Vitalis
Senior salarisadministrateur – Meyn Oostzaan (regio Amsterdam)
Strictly People
Medewerker loonadministratie – Zwolle
Aksos | PIA Group
Salarisprofessional – Den Bosch
aaff
Salarisprofessional – Raamsdonksveer
aaff
Consultant Legal Arbeidsrecht in Amsterdam
Grant Thornton
AFAS Payroll Specialist
Visser & Visser
Salarisprofessional
aaff
Salarisadministrateur
Cornelis Vrolijk
Salarisadministrateur | Detachering
a•s WORKS
Teamleider Salarisadministratie – Salta Group Hilversum
Strictly People
Ervaren Payroll Professional in Alphen aan den Rijn
Grant Thornton
Senior Payroll Officer
Forvis Mazars
Salarisadministrateur
HIJN scholengroep
Salarisadministrateur (20–28 uur per week)
Vakadi
Salarisprofessional  – Uden
aaff

Vriend van Salaris Vanmorgen

abonneer nieuwsbrief FV

Salaris Vanmorgen (SV) is het platform voor salarisadministrateurs met nieuws en verdieping op het gebied van salarisadministratie.

Salaris Vanmorgen is een uitgave van MOCuitgevers.

 

Categorie

  • Nieuws
  • Blogs
  • Opleidingen
  • Incompany
  • Summercourses
  • Excel cursussen
  • Partners
  • Vacatures
    • Kantoren
  • Salarisdag
  • Dossiers
  • Specialisten

Info

  • Over ons
  • Adverteren
  • Contact
  • Algemene voorwaarden MOCuitgevers Vanmorgen
  • Annuleringsvoorwaarden
  • Privacybeleid
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Mail
logo FV